fb

Święta Wielkanocne, to czas wspólnego przebywania razem. Wiemy o tym doskonale, gdyż Karmelek jest firma rodzinną, gdzie tradycja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. W tym roku przygotowujemy specjalną serię rodzinnych, świątecznych wypieków dedykowanych wspólnym rozmowom przy stole. Chcemy odejść od banalnej komunikacji związanej z przysłowiowym - jajeczkiem. Nasza misja organizacyjna już na poziomie komunikacji zakłada pogłębianie relacji międzyludzkich. Nasz slogan "częstuj rozmową" doskonale oddaje ten kierunek myślenia. W roku 2017 używamy sformułowania "święta z lukrem rozmów". Lukier jest ukoronowaniem ciasta. Tak jak pogłębiona rozmowa jest ukoronowaniem Świąt Wielkanocnych. Także w tym roku życzymy Nam wszystkim dobrych i rodzinnych Świąt. Do zobaczenia w sklepach firmowych Karmelka.

Kolejny raz w okresie Świąt Bożego Narodzenia promujemy wspólne rozmowy z bliskimi. Zachęcamy aby w myśl naszego hasła - przełam się rozmową - prowadzić czasem trudny dialog z domownikami.   Boże Narodzenie to okazja by spędzić czas z rodziną. Jak co roku Cukiernia Piekarnia Karmelek przygotowała specjalną linię produktów pachnących kolędami. Pragniemy aby dobra atmosfera towarzyszyła naszym smakowitym  keksom, makowcom i z pietyzmem wytwarzanym pierniczkom. W tym roku nasze świąteczne hasło brzmi: "Karmelek. przełam się rozmową". Zachęcamy wszystkich klientów do prowadzenia pogłębionych rozmów przy wigilijnym stole. Pragniemy aby z naszym udziałem wyciszać rodzinne spory i przełamać się z bliskimi rozmową, choć czasem może być to dość trudne. Wigilia to czas bycia razem, to czas wspólnego śpiewania kolęd - jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani mogąc być z Państwem razem w tym czasie. Zachęcamy do odwiedzenie naszych sklepów firmowych i wybrania dla siebie i rodziny naszych świątecznych wypieków. Karmelek to piekarnia i cukiernia z rodzinnymi tradycjami i recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenia. W poczuciu rodzinności przekazujemy wszystkim Nam życzenia wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do wyspy handlowej Karmelka w Bramie Mazur. Spotkanie zrób i ciasto kup! Tak rozumiemy naszą akcję - Karmelek,,,częstuj rozmową. Przygotowując nasze wypieki zawsze chcemy tworzyć atmosferę i podatny grunt do rozmów. Przy pachnącym cieście, smakowitym torcie zawsze lepiej rozwijają się międzyludzkie kontakty. Zapraszamy do Ełku przy ul.  Plac Miejski 1 tel. 87 621 55 51  wew. 36. Zapraszamy do budowania wzorowych  relacji w dobrym towarzystwie wypieków Karmelka. 

Maj jest miesiącem, w którym wszystko budzi się do życia. Maj to także czas przeżywania Komunii Świętych. To bardzo radosne wydarzenie połączone jest często w rodzinną uroczystością, wręczaniem prezentów i wspólnym świętowaniem. Głęboki przeżycie religijne dzieci pierwszokomunijnych jest wspaniałym powodem być cieszyć się całą rodziną. Już podczas uroczystości domowej nigdy nie jest spożywany alkohol a właśnie tort staję się kluczowym miejscem przy rodzinnym stole.

Święta Wielkanocne posiadają głęboki wymiar religijny. Rozważając sprawy duchowe znajdujemy także czas na bycie razem i celebrowanie obecności rodziny i najbliższych. W tym roku rodzinna piekarnia i cukiernia Karmelek pragnie zwrócić uwagę na ważność rozmów przy stole. Nasze pachnące wypieki są pulchne i delikatne, misternie oblane warstwą szlachetnego lukru. Musimy zabiega aby takim lukrem, najznamienitszą polewą podczas Świąt były rozmowy. To własnie rodzinny stół jest okazją do prowadzenia dialogu, do prawdziwego bycia sobą. Podczas domowych spotkań musimy znaleźć miejsce na wysłuchanie z powagą i spokojem tego co mówią bliscy. Słuchanie zakłada szacunek i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Wśród zapachów pysznych makowców i wielkanocnych bab znajdźmy dobry moment do podzielenia się dobrym słowem w gronie rodziny.
Karmelek jako firma rodzinna, od pokoleń przekazująca tradycję receptur - szczególnie dba o dobrą atmosferę w rodzinie pracowników. Mamy nadzieję, że nasza wspólna, zespołowa, wręcz braterska praca cukierników i piekarzy - jeszcze bardziej podkreśla wyczuwalny smak przebywania ze sobą. Wierzymy, że poczucie wspólnoty jest obecne w linii Wielkanocnych ciast i tortów Karmelka. Życzymy dobrych i wesołych Świat Wielkiej Nocy 2016. Bądźmy razem przez cały kolejny rok.

W "Tłusty Czwartek" nie rywalizujemy! Skupiamy się na jakości i pracujemy powoli z cukierniczą dokładnością! Każdy nasz pączek ma rodowód. Jest nim tradycja marki Karmelek. W ten dzień gdy zawód cukiernika ma swoje święto - chcemy skupić się na sumiennej pracy. Chcemy aby każdy nasz pączek wykonany był z pietyzmem i dużą porcją uwagi, Nie chcemy w pośpiechu gonić za wynikiem komercyjnym - dziś w "Tłusty Czwartek" przygotowujemy nasze produkty czerpiąc ze źródła zacisznych pracowni cukierniczych. Choć jesteśmy dużą cukiernią realizującą unijne standardy chcemy pielęgnować etos  prawdziwego cukiernictwa z dala od szerokich, przepastnych sklepowych półek. Tradycja i sumienne wykonywanie naszych obowiązków to stempel odbity na każdym naszym produkcie. Czeka nasz pracowita, nieprzespana noc aby "Tłusty Czwartek" był powrotem do prawdziwego cukierniczego rzemiosła. Będziemy pracować powoli realizując tradycję następnego pokolenia cukierni Karmelek.  

Święta Bożego Narodzenia to okazja by spędzić czas z rodziną. Jak co roku Cukiernia Piekarnia Karmelek przygotowała specjalną linię produktów pachnących kolędami. Pragniemy aby dobra atmosfera towarzyszyła naszym smakowitym  keksom, makowcom i z pietyzmem wytwarzanym pierniczkom. W tym roku nasze świąteczne hasło brzmi: "Karmelek. przełam się rozmową". Zachęcamy wszystkich klientów do prowadzenia pogłębionych rozmów przy wigilijnym stole. Pragniemy aby z naszym udziałem wyciszać rodzinne spory i przełamać się z bliskimi rozmową, choć czasem może być to dość trudne. Wigilia to czas bycia razem, to czas wspólnego śpiewania kolęd - jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani mogąc być z Państwem razem w ten czas. Zachęcamy do odwiedzenie naszych sklepów firmowych i wybrania dla siebie i rodziny naszych świątecznych wypieków. Karmelek to piekarnia i cukiernia z rodzinnymi tradycjami i recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenia. W poczuciu rodzinności przekazujemy wszystkim Nam życzenia wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Piekarnia Cukiernia Karmelek działa w internecie. Teraz w zaciszu domowego ogniska możemy wybrać smakowity tort. Siedząc na kanapie, mając w ręku tablet, telefon lub laptopa możemy swobodnie przeglądać kreatywne wzory tortów Karmelka. Prostą procedurę zamawiania kończymy odbierając tort w jednym z firmowych sklepów w regionie. W ten sposób wychodzimy na przeciw oczekiwaniom nowoczesności, zachowując tradycyjne formy wypieku. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty przygotowywać w najlepszej jakości. Zachowujemy twórczą wenę dostosowując się do wymagań osób przy rodzinnym stole. Nowoczesne wzory tortów, najnowsze trendy cukiernictwa, ciekawe kreacje to nasze  dynamiczne aktywności pod nowym logo Karmelka. Zapraszamy na www.sklep-karmelek.pl gdzie w prosty sposób możemy dokonać zamówień.

Cukiernia Karmelek jest odpowiedzialna społecznie. Filozofia naszego pieczenie łączy się ściśle z funkcją rodzinną. Usilnie zabiegamy by nasze ciasta, torty były przyczynkiem do rozmów. Chcemy wzmocnić relacje międzyludzkie poprzez prowadzenie rozmów w miłym towarzystwie naszych produktów. Doskonale wiemy, że prawdziwa, pogłębiona rozmowa powinna toczyć się przy smakowitym jedzeniu - tak działa Karmelek. 

W naszej akcji: "Karmelek ...częstuj rozmowa" zachęcamy do spędzania czasu z bliskimi, znajomymi, rodziną. Prowadzimy aktywność społeczną mającą na celu zwrócenie szczególnej uwagi na wspólne przebywanie razem. Doskonale wiemy jak poprzez cista, torty i słodkie przekąski budować prawdziwą atmosferę dialogu. Specjalizujemy się w tworzeniu uroczystych chwil dających sposobność do ważnych rozmówi i często zwykłych pogawędek. Poprzez naszą aktywność w przestrzeni medialnej chcemy tworzyć społeczność osób rozumiejących ważność bycia ze sobą.Karmelek chce odpowiedzialnie i w sposób ciągły zachęcać nas wszystkich do spotkań i świadomego kosztowania wspólnego czasu z bliskimi. Częstujmy rozmowa...

Dzień Matki obchodzimy w dniu 26 maja. W tym roku przypada na wtorek. Ale Mama to powołanie i funkcją, którą sprawujemy codziennie. W tym szczególnym dniu, każda z Mam jeszcze troskliwiej chce realizować się podejmując gości z wyrazami sympatii. Każda z Mam wie, że nic nie cieszy bardziej niż tworzenie pogłębionych więzi, relacji ...normalne przebywanie z bliskimi. Z myślą o kobietach, także w tym roku przygotowaliśmy ciasta i torty, które uświetnią uroczystość i pomogą cieszyć się chwilą. Od lat staramy się być blisko tych momentów i właśnie ona nadają sens naszej pracy cukierników i piekarzy. Kobiece emocje to inspiracja dla naszego trudu i kreacji nowych smaków. Szanowne Mamy, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia jeszcze wielu domowych imprez, podczas których będzie dużo gości i dziecięcych uśmiechów.
Pracownicy Karmelka

Dane kontakowe

"KARMELEK" - SURAWSCY Sp. J.

ul. K. A. Bahrkego 5

19-300 Ełk

 

Masz do nas pytanie, zadzwoń lub napisz.

tel./fax 87 621 55 51

mobile: 605 999 448

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

ue dotacje1