fb

Zapraszamy wszystkich narzeczonych oraz przyszłe Pary Młode, które poszukują oryginalnego smaku a zarazem pysznego tortu weselnego do wzięcia udziału w I Edycji DEGUSTACJI TORTÓW WESELNYCH, która odbędzie się w salach bankietowych Vivaldi, przy ulicy Bahrkego 5A w Ełku.

Podczas eventu będziecie Państwo mogli spróbować przepysznych smaków tortów weselnych oraz zapoznać się z najnowszymi trendami ślubnymi, które przedstawimy. Będą mogli Państwo uzyskać cenne porady i wskazówki zawiązane z wyborem tortu, ciast oraz słodkości na wesele.

karmelek-degustacja-tortow

 

Ilość miejsc ograniczona. Degustacja będzie odbywała się w godzinach 18:00 – 20:00 w sali weselnej Vivaldi. W celu zapisu na wydarzenie, należy wysłać wiadomość prywatną do strony Karmelek na facebooku wraz z informacją o liczbie osób, które wezmą udział w wydarzeniu.

Opłatę za degustację należy uiścić przed wydarzeniem w sklepach firmowych Karmelek

1. Sklep firmowy Karmelek, ul. Armii Krajowej 7, Ełk
2. Sklep firmowy Karmelek, ul. Bahrkego 5A, Ełk

Koszt degustacji – 50 zł od pary

Serdecznie zapraszamy

 

Mamy nadzieję, że Świąt Bożego Narodzenia w 2017 roku będą promieniały lukrem rozmów. W ty roku także promujemy wspólne rozmowy z bliskimi. Chcemy aby nasze ciasta dały zaczyn to fajnego przebywania razem. Boże Narodzenie to okazja by spędzić czas z rodziną. U schyłku 2017 roku Cukiernia Piekarnia Karmelek przygotowała specjalną linię produktów tworzonych przy akompaniamencie rodzimych kolęd. Marzymy aby spełniły się życzenia dobrej atmosfery towarzyszącej naszym smakowitym keksom, makowcom i z tradycyjnym pierniczkom.

W tym roku nasze świąteczne hasło brzmi: "Wigilia ...pachnie rozmową.". Przedmiotem naszej corocznej troski jest zachęta wszystkich klientów do prowadzenia fajnych pogawędek przy wigilijnym stole. Wspólnie marzymy aby przy naszych wypiekach wygaszać rodzinne napięcia i spory. Wśród zapachów rodzinnych ciast należy przełamać się prawdziwą rozmową. Wigilia to czas przebywania razem, to okres wspólnego nucenia kolęd. Jak co roku cieszymy się na przebywanie z Państwem wśród grudniowych wieczorów. Apelujemy także o odwiedzenie naszych sklepów firmowych i dokonania pasjonujących wyborów z tegorocznej linii świątecznych wypieków.

Na zakończenie zapewniamy, że Karmelek to cukiernia z rodzinnymi tradycjami i recepturami przekazywanymi z ojca na syna. Składamy wszystkim Nam życzenia spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i wesołych chwil bycia razem.

Święta Wielkanocne, to czas wspólnego przebywania razem. Wiemy o tym doskonale, gdyż Karmelek jest firma rodzinną, gdzie tradycja przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. W tym roku przygotowujemy specjalną serię rodzinnych, świątecznych wypieków dedykowanych wspólnym rozmowom przy stole. Chcemy odejść od banalnej komunikacji związanej z przysłowiowym - jajeczkiem. Nasza misja organizacyjna już na poziomie komunikacji zakłada pogłębianie relacji międzyludzkich. Nasz slogan "częstuj rozmową" doskonale oddaje ten kierunek myślenia. W roku 2017 używamy sformułowania "święta z lukrem rozmów". Lukier jest ukoronowaniem ciasta. Tak jak pogłębiona rozmowa jest ukoronowaniem Świąt Wielkanocnych. Także w tym roku życzymy Nam wszystkim dobrych i rodzinnych Świąt. Do zobaczenia w sklepach firmowych Karmelka.

Kolejny raz w okresie Świąt Bożego Narodzenia promujemy wspólne rozmowy z bliskimi. Zachęcamy aby w myśl naszego hasła - przełam się rozmową - prowadzić czasem trudny dialog z domownikami.   Boże Narodzenie to okazja by spędzić czas z rodziną. Jak co roku Cukiernia Piekarnia Karmelek przygotowała specjalną linię produktów pachnących kolędami. Pragniemy aby dobra atmosfera towarzyszyła naszym smakowitym  keksom, makowcom i z pietyzmem wytwarzanym pierniczkom. W tym roku nasze świąteczne hasło brzmi: "Karmelek. przełam się rozmową". Zachęcamy wszystkich klientów do prowadzenia pogłębionych rozmów przy wigilijnym stole. Pragniemy aby z naszym udziałem wyciszać rodzinne spory i przełamać się z bliskimi rozmową, choć czasem może być to dość trudne. Wigilia to czas bycia razem, to czas wspólnego śpiewania kolęd - jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani mogąc być z Państwem razem w tym czasie. Zachęcamy do odwiedzenie naszych sklepów firmowych i wybrania dla siebie i rodziny naszych świątecznych wypieków. Karmelek to piekarnia i cukiernia z rodzinnymi tradycjami i recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenia. W poczuciu rodzinności przekazujemy wszystkim Nam życzenia wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do wyspy handlowej Karmelka w Bramie Mazur. Spotkanie zrób i ciasto kup! Tak rozumiemy naszą akcję - Karmelek,,,częstuj rozmową. Przygotowując nasze wypieki zawsze chcemy tworzyć atmosferę i podatny grunt do rozmów. Przy pachnącym cieście, smakowitym torcie zawsze lepiej rozwijają się międzyludzkie kontakty. Zapraszamy do Ełku przy ul.  Plac Miejski 1 tel. 87 621 55 51  wew. 36. Zapraszamy do budowania wzorowych  relacji w dobrym towarzystwie wypieków Karmelka. 

Maj jest miesiącem, w którym wszystko budzi się do życia. Maj to także czas przeżywania Komunii Świętych. To bardzo radosne wydarzenie połączone jest często w rodzinną uroczystością, wręczaniem prezentów i wspólnym świętowaniem. Głęboki przeżycie religijne dzieci pierwszokomunijnych jest wspaniałym powodem być cieszyć się całą rodziną. Już podczas uroczystości domowej nigdy nie jest spożywany alkohol a właśnie tort staję się kluczowym miejscem przy rodzinnym stole.

Święta Wielkanocne posiadają głęboki wymiar religijny. Rozważając sprawy duchowe znajdujemy także czas na bycie razem i celebrowanie obecności rodziny i najbliższych. W tym roku rodzinna piekarnia i cukiernia Karmelek pragnie zwrócić uwagę na ważność rozmów przy stole. Nasze pachnące wypieki są pulchne i delikatne, misternie oblane warstwą szlachetnego lukru. Musimy zabiega aby takim lukrem, najznamienitszą polewą podczas Świąt były rozmowy. To własnie rodzinny stół jest okazją do prowadzenia dialogu, do prawdziwego bycia sobą. Podczas domowych spotkań musimy znaleźć miejsce na wysłuchanie z powagą i spokojem tego co mówią bliscy. Słuchanie zakłada szacunek i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Wśród zapachów pysznych makowców i wielkanocnych bab znajdźmy dobry moment do podzielenia się dobrym słowem w gronie rodziny.
Karmelek jako firma rodzinna, od pokoleń przekazująca tradycję receptur - szczególnie dba o dobrą atmosferę w rodzinie pracowników. Mamy nadzieję, że nasza wspólna, zespołowa, wręcz braterska praca cukierników i piekarzy - jeszcze bardziej podkreśla wyczuwalny smak przebywania ze sobą. Wierzymy, że poczucie wspólnoty jest obecne w linii Wielkanocnych ciast i tortów Karmelka. Życzymy dobrych i wesołych Świat Wielkiej Nocy 2016. Bądźmy razem przez cały kolejny rok.

W "Tłusty Czwartek" nie rywalizujemy! Skupiamy się na jakości i pracujemy powoli z cukierniczą dokładnością! Każdy nasz pączek ma rodowód. Jest nim tradycja marki Karmelek. W ten dzień gdy zawód cukiernika ma swoje święto - chcemy skupić się na sumiennej pracy. Chcemy aby każdy nasz pączek wykonany był z pietyzmem i dużą porcją uwagi, Nie chcemy w pośpiechu gonić za wynikiem komercyjnym - dziś w "Tłusty Czwartek" przygotowujemy nasze produkty czerpiąc ze źródła zacisznych pracowni cukierniczych. Choć jesteśmy dużą cukiernią realizującą unijne standardy chcemy pielęgnować etos  prawdziwego cukiernictwa z dala od szerokich, przepastnych sklepowych półek. Tradycja i sumienne wykonywanie naszych obowiązków to stempel odbity na każdym naszym produkcie. Czeka nasz pracowita, nieprzespana noc aby "Tłusty Czwartek" był powrotem do prawdziwego cukierniczego rzemiosła. Będziemy pracować powoli realizując tradycję następnego pokolenia cukierni Karmelek.  

Święta Bożego Narodzenia to okazja by spędzić czas z rodziną. Jak co roku Cukiernia Piekarnia Karmelek przygotowała specjalną linię produktów pachnących kolędami. Pragniemy aby dobra atmosfera towarzyszyła naszym smakowitym  keksom, makowcom i z pietyzmem wytwarzanym pierniczkom. W tym roku nasze świąteczne hasło brzmi: "Karmelek. przełam się rozmową". Zachęcamy wszystkich klientów do prowadzenia pogłębionych rozmów przy wigilijnym stole. Pragniemy aby z naszym udziałem wyciszać rodzinne spory i przełamać się z bliskimi rozmową, choć czasem może być to dość trudne. Wigilia to czas bycia razem, to czas wspólnego śpiewania kolęd - jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani mogąc być z Państwem razem w ten czas. Zachęcamy do odwiedzenie naszych sklepów firmowych i wybrania dla siebie i rodziny naszych świątecznych wypieków. Karmelek to piekarnia i cukiernia z rodzinnymi tradycjami i recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenia. W poczuciu rodzinności przekazujemy wszystkim Nam życzenia wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Dane kontakowe

"Karmelek" Paweł Surawski

ul. K. A. Bahrkego 5

19-300 Ełk

 

Masz do nas pytanie, zadzwoń lub napisz.

tel./fax 87 621 55 51

mobile: 605 999 448

Ważne informacje

ue dotacje1